Grandview GRIP150C 16:10 150 3230mm x 2020mm Motorised Projection Screen
1/2
backorder
Brand: Grandview
SKU: GV-GRIP150C
Rent from
Backorder
Mega Music Myaree
Available to Order In
Mega Music Wangara
Available to Order In
Mega Music Warehouse
Mega Music Myaree
95 N Lake Rd
Myaree WA 6154
Australia
Mega Music Wangara
5/32 Prindiville Drive
Wangara WA 6065
Australia
Mega Music Warehouse
Description
Features
  • As standard is supplied with IP Control, IR Remote, 12V Trigger, Close Contact, and a manual override switch.
  • Simple mechanical limit setting adjustments via the motor.
  • Projector surface is Plana R.
  • Casing is extruded aluminium, finished in white.
Specifications
Brands: Grandview Screens Aspect Ratio: 16:10 Projector Screen: Motorised Size: 150"